• SEDA HANIM 

Küçükçekmece den Başakşehire taşındık hayırlısı ile ve bu sırada ulutaş evden eve nakliyat bütün evi komple taşımamıza yardımcı oldu. Kesinlikle çok memnun kaldık ayrıca bütün herşeyi özenle paketlemeleri, yatak dolap vs. Montaj demontaj işlemlerini yapmaları bizim için çok güzel oldu. Bir gün sürmedi sadece bir kaç saat ve şuan yeni evimizde yerleşmiş çay içiyoruz. Herkese tavsiye ederim.


  • MERT BEY

Ulutaş nakliyat ile 22.06.2017 tarihinde ev taşıma işlemimiz vardı söz verildiği tarihte ve saatte geldiler. Bizim için büyük bi kâbus olan ev taşıma,geçmişteki kötü nakliyecilerin verdigi tecrübelerden dolayi çok kokuyordum çünkü her taşınmamda eşyalarım çok fazla hasar görüyordu ama tüm korkularım Ulutaş Nakliyat ile taşınma işlemimiz bittiğinde sona erdi. Eşyalarım da en ufak bi çizik bile yoktu bence en iyi ev taşıma firması.Teşekkürler Ulutaş Nakliyat ve ekibine..


  • CENK BEY 

Ulutaş Nakliyat isini iyi yapan bir firma. Özellikle sirket sahibi İbrahim Bey cok yardimsever ve nazik bir kisilik. Sorunların çözümü konusunda elinden gelenin en iyisini yaptigini söyleyebilirim. Bu sektörde pek fazla bulunmayan bu ozellikleri İbrahim Bey ve ekibi bünyesinde bulundurmakta.Kendisine teşekkür ederim?. Tekrar çalışmak ümidiyle…