İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat Firması olarak ; yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 66 yıllık süreç içinde İstanbul şehrine ve ilçelerine en az 50 ile 60 arasında defa gelmişliğimiz bulunmaktadır.

İstanbul Nakliyat sekötürün, büyük metropol illere göre çok gerilerden takip ettiğini de farkındayız. çoğu zaman nakliyat işi halen doğu illerinin bir çoğunda at arabaları ile veya ticari araç içinde taşınarak yapıldığının da farkındayız.

Amacımız; İstanbul nakliyat şirketi olarak, uygun koşullarda, minumum kâr amacı güderek  Nakliyat işini İstanbul şehrinde en üst seviyelere çıkarmak. Nakliyatçılar ile ilgili insanların kafasında var olan tabuları yıkmak istiyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız dönütlerle, 66 yıldan bu yana doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Google haritalarında, özellikle istanbul gibi mega bir kentte “İstanbul Nakliye” yazdığınızda aramalarda ilk 3 sonucun içinde varsak nedeni 66 yıllık bilgi birikimimizden ve sizlerden aldığımız müşteri memnuniyetinden kaynaklandığının farkındayız.

Write a comment