Tuzla evden eve nakliyat Firmaları 

Tuzla Evden Eve Nakliyat müşteri pötföyü sürekli yükselen, hizmet verdiği 66 sene boyunca müşterisine memnuniyet ve güven sağlamış, hizmetin sunulması aşamasında her ince ayrıntıyı planlı ve koordineli bir çalışma ile hesaplamış, hizmet sonunda müşteriyi taşınma sitresin’ den uzak tutmayı başarmış, eşyaların güvende taşınmasını sağlamıştır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat, sektörde saygınlaşan güçlü ve yapısal olarak sektörün devli olan” İSTANBUL  NAKLİYAT “bünyesinde müşterisine hizmet vermekte, buda kaliteli ve ekonomik nakliye hizmeti almak isteyen müşteriyi bir tek noktada buluşturmaya yetmiştir.

Firmamız güçlü hizmet kadrosu, hizmeti planlama ve hizmet öncesi sunulan ücretsiz ekspertiz paketleme vb. birçok ek hizmetle müşteriye evini işyerini taşıtma sırasında hiç kendini yormadan taşınma imkanı sunmuştur. Tüm ekibimizin kadrolu ve sosyal güvenceler dahilinde firmamıza bağlı çalıştığı, işindeki tecrübenin ve eğitiminin tamamlanması adına firma olarak tüm gayretimizi gösterdiğimiz bilinmelidir.

Tuzla Evden Eve Taşıma , ücretsiz ekspertiz hizmeti için gösterdiği üst düzey tecrübeli yönetici kadrosu ile eşyanın yerinde tespiti, türünün ve boyutunun tespiti, eşyayı taşıyacak personelin tespiti, taşıma sırasında risk oluşturabilecek özel bir çalışma isteyen eşyaların tespiti, gerekli ambalaj malzmessi, ekipman ve aracın tespitini yapıp bunu bir rapor halinde müşteri istekleride alınarak düzenler. Bu rapor dahilinde müşteriye taşınma yükünü bir nebze hafifletmek, onlara kaliteli bir hizmetten ekonomik fiyat avantajı ile yararlanabilmesi adına en standarda fiyat uygulanır. Antlaşma sağlanması halinde taşımanın yapılacağı gün ve saat anlaşılır. Anlaşılan gün ve saatte taşımayı yapacak araç ve personellerimiz eşyaların taşınacağı adreste olur..

Tuzla Nakliyat olarak, ev taşımacılığı olsun kurumsal taşımacılık olsun en çok önem verdiğimiz, eşyaların güvenli bir şekilde nakliyesini sağlama adına titiz çalışılması gereken ambalajlama hizmetidir. Tüm eşyalar çizilmeye kırılmaya yada bozulmaya karşı üreteilen kaliteli dayanıklı sağlıklı en uygun malzeme ile gene bu işi gerçekten bilen eğitimli personel tarafından yapılır. Taşıma esnasında sorun oluşmaması adına risk taşıyan eşyalar uyarı yazıları ile teşına personeline bildirilir.

Hizmetleri :
Tuzla Evden Eve Nakliyat , Tuzla Evden Eve Taşıma , Tuzla Evden Eve , Tuzla Ev Taşımacılık , Tuzla Nakliyat , Tuzla Evden Eve Nakliye , Tuzla Ofis Taşımacılık , Tuzla Eşya Depolama , Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları