istanbul-nakliyat-arkaplan

1992’li yıllardan bu yana profesyonel olarak İstanbul’un 40’a yakın ilçesi ve 728’den fazla mahallesi nde 7 gün 24 saat aralıksız nakliye hizmetleri vermektedir.Bu ilçeler arasında ;

Beykoz evden eve nakliyat
Kadıköy evden eve nakliyat
Göztepe evden eve nakliyat
Tuzla evden eve nakliyat
Çekmeköy evden eve nakliyat
Maltepe evden eve nakliyat
Pendik evden eve nakliyat
Sarıyer evden eve nakliyat
Şişli evden eve nakliyat
Beylikdüzü evden eve nakliyat
Başakşehir evden eve nakliyat
Avcılar evden eve nakliyat
Ataşehir evden eve nakliyat
Sefaköy evden eve nakliyat
Küçükçekmece evden eve nakliyat
Silivri evden eve nakliyat
Bahçelievler evden eve nakliyat
Büyükçekmece evden eve nakliyat
Bakırköy evden eve nakliyat
Esenyurt evden eve nakliyat

Bulunmaktadır. Şehiriçi nakliyat, evden eve taşınma,ofis ve işyeri taşınmaları parça eşya ve sanayi yükü taşıma gibi konularda bahsettiğimiz ilçelerde ağırlıklı olarak hizmet veren İstanbul Nakliyat, aynı zamanda Ataşehir bölgesinde de profesyonel ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmetleri sunuyor. Asansörlü ev taşıma hizmeti ile gerek teknolojik gerek fiziksel yatırımı yaparak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Vizyonu gereği taşımacılıkta teknolojiyi ilk edinen ve sunan firma özelliğini korumaktadır. Şehiriçi taşıma hizmetlerini 500 tl gibi uygun fiyatlara yapan İstanbul Nakliyat, bu Ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyat garantisini de vermektedir. Taşınacak eşya ve ürüne göre değişiklik gösteren fiyatlarımız hakkında bilgi almak için https://www.evdenevenakliyat-istanbul.com adresini ziyaret ederbilir, 0532 710 11 83 numaralı müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.

Evden eve taşımacılık hizmetinde korkulu rüyalardan biri olan ve bir çok defa sorun yaratan sabitlenmiş elektrikli ev aletleriniz işinin uzmanı elektrikçiler tarafından, diğer sabitlenmiş ahşap mobilyalarınız da işinin uzmanı marangozlar tarafından dikkatlice sökülmekte, ve taşınan adrese montajını gerçekleştirmektedir. Bu sayede eşyalarınız önceki evinizde olduğu gibi kullanılmaya devam eder. Ataşehir, Çekmeköy , Göztepe, Maltepe, Pendik , Sarıyer , Tuzla, Şişli ve Beylikdüzü çevresinde en uygun fiyat garantisi ile İstoç firmalarına özel nakliye ve kiralama hizmetleri de sunulmaktadır.

Taşınacak olan eşya ve ürüne özel kaliteli ambalaj ürünleri kullanılarak taşıma esnasında meydana gelebilecek kazalardan eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre en uygun konforu sağlayacak araçlarımız mevcuttur. Eşyalarınız taşıma süresince şirketimiz bünyesinde sigortalıdır. Herhangi bir zarar oluşması durumunda bu zararı karşılamak ve çözüm üretme konusunda başarılıdır. Müşteri isteği üzerine kamyon ve tır kiralama gibi hizmetleri de sağlayan İstanbul Nakliyat, sahip olduğu filosunu müşterilerinin hizmetine sunmaktan memnuniyet duyar.

Merdiven altı diye de anılan kaydı ve hiçbir vergi yükümlülüğü olmayan nakliyat firması gibi görünen oluşumlardan alacağınız zararlardan sizi korumak isteyen ve istediğiniz kaliteli hizmeti sunan İstanbul Nakliyat, taşıma öncesinde ürünlerin fotoğrafını çekerek taşıma sonrası karşılaştırır ve hasar tespiti yapar. Geçmiş dönemlerde Ataşehir başta olmak üzere diğer ilçelerde evden eve nakliye hizmetinde yaşamış olabileceğiniz sorunları göz önüne alarak bizi tercih edeceğinizi düşündüğümüz niteliklerimiz arasında uygun kampanya ve indirimler, son model araç filosu, işinde uzman ve profesyonel taşıma ekibi, dayanıklı ambalajlama ürünleri (koli ve streç), 7/24 destek imkanı, ücretsiz tespit ve ekspertiz bulunmaktadır. İstanbul Nakliyat İstanbul nakliye firmaları arasında 500 TL’den başlayan fiyatları ile en uygun fiyat garantisine sahiptir. İşin yoğunluk ve mesafesine göre özel indirimler sağlanmaktadır.

İstanbul nakliyat eşyalarınızın gereken saygıyı hak ettiğini biliyor ve buna göre önlemler alıyor. Özenle ambalajlayıp taşıma konforunu sağlayabileceği araçlarını hizmetinize sunuyor. Profesyonel olarak hizmet vermeyen evden eve nakliyat firmaları, sktörün adını kirletmekle birlikte müşterilerin gözünde güvensizlik yaratmaktadır. Ancak profesyonelliğimizi ve gösterdiğimiz özeni gören müşterilerimiz bizi tekrar tekrar aramakta ve hizmet almaya uzun vadede devam etmektedir.

Ev taşıma hizmeti almadan önce bir liste yapmanız yararlı olacaktır. Bu liste eşya grupları ve hangi eşya grubunun hangi ambalaja girmesi gerektiğini kolayca saptamaya yarayacaktır. Ayrıca yeni evinizde de dağınıklığı engellemek ve hangi ambalajda hangi ürünlerin bulunduğunu kolayca saptayabilecek ve ilgili odaya kurulumunu rahatlıkla yapabileceksiniz. Bu işlemlere örnek olarak elektrikli ev aletlerinin elektrik bağlantılarını koparmak ile başlayablilir, taşınmak için hazır hale getirebilirsiniz. Bu listeyi bizimle de paylaşmanız halinde size en uygun araç ile sizi ziyaret etmemizi sağlayabilir, yeterli ambalaj ürününü önceden temin etmemize olanak sağlayabilirsiniz.

İstanbul nakliyat başta Ataşehir evden eve nakliyat olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde evden eve taşımacılık ve firmalara nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bu bilgiler ışığında evden eve nakliyat hizmeti almak isterseniz veya ürünlerinizi taşıtmak için bir nakliyat firması arıyorsanız 7 gün 24 saat boyunca 0532 710 11 83 numaralı telefonumuzu çekinmeden arayabilir, https://www.evdenevenakliyat-istanbul.com web sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi alarak hizmetinizi istediğiniz gün içerisinde almak için başvurabilirsiniz. İstanbul Nakliyat sizi düşünür ve hizmetin en kalitelisini sunmak için gereğinden fazla özen gösterir