Ataköy eşya depolama firması hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tabii ki nakliye hizmetini de biz yapmaktayız. Eşya depolama işinde en önemli unsur paketleme dir.
Ataköy eşya depolama son zamanların en kullanışlı hizmeti haline gelmiştir.

İnsanlar bazen işi gereği başka şehirlere gitmek zorunda kalıyor. Fakat eşyalarını götürmesi istenmediği için kirada olduğu evi de bırakıp boş yere kira vermek istemiyor. İşte burada eşya depolama işi yapan bizlere ulaşarak ekonomik fiyatlara eşyalarının depolanmasını sağlıyor. Kimileri de evinde kullandığı fakat eve sığmadığı için bazı eşyalarını kiralık depo ortamında muhafaza ediyor.

Ataköy eşya depolama fiyatları

Fiyat belirlemede etkili olan çeşitli faktörler mevcut. Bunları maddeler halinde sıralarsak,

  • Paketlenecek eşya miktarı
  • Taşınacak evin mevki kaçın kat olduğu
  • Asansör kurulumuna gerek olup olmadığı
  • Eşyaların yerleştirileceği evin mevki
  • İstenilen taşınma zamanı

Ataköy  ev eşyası depolama Bunları göz önünde bulundurup fiyatları çıkarıyoruz. bunun yanında ekspertiz ücretsiz raporu da fiyat belirlememizde çok etkili olur.

Ataköy Eşya depolama ücretsiz Siz istediğiniz tarihlerde ücretsiz ekspertiz eşya durumu ve evin konumu belirlemek için evinize rapor hazırlamaya geliyor ve hazırlanan rapor doğrultusunda size nakliye ücretini belirtiyor eğer anlaşma sağlanırsa eşya depolama sözleşmesini imzalatıp nakliye tarihini belirliyor.

Ataköy Eşya Depolama Fiyatları 


Ataköy Depolama Çeşitleri Aylık Fiyatları Nakliye Ücretleri ( Tek seferlik )
1+0 250₺ 600₺
1+1 350₺ 700₺
2+1 400₺ 800₺
3+1 550₺ 1300₺

Avrupa Yakası Eşya Depolama Hizmetleri Çekmeköy Eşya Depolama